Hikayemiz

Cyrène markası 2012 yılında sektörde 17 yıllık deneyime sahip Şirin Köseoğlu tarafından kurulmuştur. Şirin Köseoğlu 1979 yılında Bulgarista’nın Varna şehrinde doğmuştur ve eğitiminin büyük bir bölümünü burada tamamlamıştır. Sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Analitik Kimya Bölümünde Yüksek lisansını tamamlamıştır. 2006 yılında Türkiyedeki en büyük kozmetik üreticilerinden bir tanesi ile birlikte kozmetik hayatına atılmıştır ve bu firmanın kurucu ortağı olmuştur.


2011 yılında İngiltere'de De Montfort Üniversitesi'nin Eczacılık fakültesinde Kozmetik Bilimi yüksek lisansını tamamlar tamamlamaz eşi ile birlikte Cyrène markasını yaratmışlardır.


Cyrène'nin uzmanlık alanı cilttir. Cilt bakımında herkes mükemmelliğe ulaşmak ister. Cyrène bu felsefe ile yola çıkarak fiziksel ve biyolojik sebeplerden kaynaklanan akne, sivilce, roza gibi cilt kusurlarını ve yaşlanma belirtilerini önlemek ve kontrol altına almak amacı ile yüksek teknolojik aktifler içeren özgün formüllere sahiptir.


Cyrène özgün formüllerini oluşturan SMART (akıllı) aktif moleküllerin hedefi cildi rahatlatmak, cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırmak, cilt tonundaki düzensizlikleri onarmak, sivilce ve rozacea gibi cilt problemlerini hafifletmek ve tedavi protokollerine destek olmak, cildi etkili bir şekilde güneş ışınlarından korumak.


Cyrène formüllerini tercih eden herkes en son teknoloji ve uzman kişilerce geliştirilmiş yenilikçi ve özgün cilt bakım formüllerine güvenle sahip olmaktadırlar.