Pore Tightening & Lifting Serum with 10% Niacinamide

Cyrène Pore Tightening & Lifting Serum %10 Niacinamide içeriği ile genişlemiş gözeneklerin görünümünü ve boyutunu onarmaya yardımcı olan konsantre yapıda bir serumdur. Ayrıca cilt tonu eşitsizliklerinin, mat, solgun ve kaba cilt yüzeyi görünümünün, kızarıklık ve kuruluk endişelerinin onarılmasına ve giderilmesine de yardımcı olur. Daha aydınlık, daha pürüzsüz, genç görünümlü ve sıkılaşmış bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.


Alkol, esans, paraben ve zararlı kimyasallar içermez.


Nemlendirici Değildir, booster'dır. Konsantre niacinamide içerir. Ardından mutlaka nemlendirici kullanılması önerilmektedir veya nemlendiricinize ilave ederek kullanım önerilmektedir. 


%10 Niacinamide içerir. Hafif karıncalanmalar hissedilmesi normaldir!


Tek pompa tüm yüz için yeterlidir 


30ml

Stok Durumu : Stokta var

190,00 ₺
Detaylar

Uyarılar: Sadece dıştan kullanım içindir. Gözler ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Negatif reaksiyon gözlenmesi durumunda kullanımını durdurunuz.

Uygulama şekli: Yeterli miktarda alarak temiz ve toniklenmiş cilde uygulayınız. Nemlendirici değildir. Gündüzleri SPF30 veya daha yüksek koruması olan nemlendirici kullanılmalıdır. Akşamları ardından gece nemlendiricisi ile devam edilmelidir. Gözlere çok yakın olmamak şartı ile göz çevresine de uygulanabilir.Tek pompa tüm yüz için yeterlidir 

Ingredients/İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Glycerin, Dipropylheptyl Carbonate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Citric Acid, Sodium Citrate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

30ml

Müşteri Yorumları (2)
Çok başarılı
Henüz düzenli kullanalı 1,5 hafta oluyor; cildimi toparladı. Yağlıya dönük karma cildim var; kışın aşırı kuruyor ve ağırlaşıyor. Nemlendiriciler kısa vadeli işe yarıyor. Önce akşamları kullandım 1-2 defa, baktım iyi geliyor sabah-akşam kullanmaya başladım. yazdan kalma güneş lekelerim daha az görünüyor sanki şimdiden emin değilim belki aydınlık görüntü sebebiyle öyle hissediyorum ama kuruluk gitti. SPF20 BB krem sürüyorum üzerine sabahları. Özellikle yorum yazmak istedim ki ben bu yorumlar sayesinde birçok başarılı ürünle tanıştım. Sevgiler Yorumlayan : Başak (9.01.2018 tarihinde gönderildi)
Tester yollansa
Acaba gözenek gizleme vaadi de var mı Yorumlayan : derya (18.12.2017 tarihinde gönderildi)
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

q: