PeelBox

Leke ve leke tedavisi boyunca güneş lekelerinin silinmesi için uygun ürünlerden oluşan cilt bakım seti

Stok Durumu : Stokta var

Normal Fiyat : 703,00 ₺

Özel Fiyat 562,00 ₺

Detaylar

Leke ve leke tedavisi boyunca güneş lekelerinin silinmesi için uygun ürünlerden oluşan cilt bakım seti

PeelBox Set içerisinde 4 adet tam boy ürün mevcuttur:

AHA/BHA Exfoliating Gentle Cleansing Gel: Sabah - akşam cilt temizliğinde kullanılmalıdır.

Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5:

%5 Niacinamide, dut yaprağı ekstresi ve soya proteinleri ile formüle edilmiştir. Melanin sentezini baskılayarak leke oluşumunu ve silinen lekelerin tekrar geri gelmesini engellemeye yardımcı olur. Sabahları tonik adımından sonra, akşamları ise Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant adımından sonra kullanılmalıdır. Gündüzleri temizleme - tonik ve serum adımlarından sonra geniş spektrumlu ve en az SPF 30 olan Youth Defense Moisturizer with spf30 Gündüz Kremi ihmal edilmemeli ve 2 saatte bir yenilenmelidir!

Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant:

günlük kullanım içindir, cildin AHA lara ve eksfolyasyon işlemine alıştırılmasına yardımcı olur. Sadece akşamları temizleme ve tonik adımlarından sonra kullanılmalıdır. Durulanmamalıdır. Ardından Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5 ve iyi bir gece nemlendiricisi ile cilt bakım rutini tamamlanmalıdır. Gece nemlendiricisi olarak  Absolute Overnight Age Resetting Night Cream uygun bir nemlendiricidir.

Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask:

Çok güçlü ve profesyonel bir eksfolyandır. Leke silme işlemini gerçekleştirir. Cilt AHA lara ve eksfolyasyon işlemine alıştıktan sonra kullanılmaya başlanmalıdır. İlk kullanımlarda haftada 1 ve ciltte bekletme süresi 2-3 dk olmalıdır. Burun kenarları, dudaklar, dudaklara çok yakın bölgeler, gözlere çok yakın bölgelere uygulanmamalıdır!

Cyrene Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask Kullanım kılavuzu: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask kullanımına geçmeden önce cilt günlük olarak kullanılan Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant ile AHA lara alıştırılmalıdır.  AHA lar cilde uygulandığında karıncalanma, kaşınma, hafif kızarıklık, batma gibi durumların gözlenmesi normaldir. Bunlar AHA ların genel özellikleridir. Ürün uygulandıktan kısa bir süre sonra bunlar hissedilmeyecektir.  Cildiniz çok hassas ve alerjik ise öncesinden mutlaka kolun iç kısmına veya boyun bölgesinin kulağa yakın küçük bir kısmına Patch test uygulayınız.

Patch test uygulaması: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask bu iki bölgeden birisine uygulanıp, 5 dk sonra durulanmalıdır. Eğer 24 saat sonrasında bu bölgede negatif reaksiyon gözlenmediyse Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask tüm yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanabilir. Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask sadece gece kullanılmalıdır. İlk kullanımlarda haftasonuna denk gelecek şekilde uygulanırsa maske sonrasında ciltte meydana gelebilecek kızarıklıklar haftasonuna denk gelecektir.  Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask (cilt AHA lara alıştırıldıktan sonra) ilk kullanımlarında uygulama şekli haftada 1 defa ve ciltte bekletme süresi 5 dk olmalıdır. Cilt ürüne alıştıkça ciltte bekletme süresi 10-15 dk olarak arttırılabilir. Uygulama sıklığı da haftada 2 ye çıkartılabilir.  Ilık su ile durulanıp ardından cildin yatışması için Instant Calm Facial Toner ve melanin üretiminin baskılanması için Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5 uygulanmalıdır. Cilt çok iyi nemlendirilmelidir. Antioksidan özellikli iyi bir nemlendirici seçilmelidir.  Absolute Overnight Age Resetting Night Cream kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri geniş spektrumlu ve en az SPF30 olan güneş koruyucu uygulanmalı ve 2 saatte bir yenilenmelidir. Etkili güneş koruması için uygulanan güneş koruyucunun miktarı da önemlidir. Youth Defense Moisturizer with spf30 Gündüz Kremi kullanılması tavsiye edilir.

Uyarı: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask ile aynı zamanda başka maskeler, tanecikli peelingler veya sonic tarzı elektirkli veya mekanik fırçalar, C vitamini veya Retinol içerikli ürünler  kullanmamalıdır! Gözler ve mukoza ile temasından kaçınılmalıdır. Teması durumunda bol su ile durulanmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

Müşteri Yorumları (29)
güneş lekelerinden kurtulmak
Beyaz ciltli birisi olarak güneş lekelerinden oldukça şikayetçiyim bu ürünü bu nedenle almak istiyorum Yorumlayan : Ayşegül (28.05.2017 tarihinde gönderildi)
bu set tam benlik
dark spot haric digerlerini aldim.dark spotuda hediyr olarak gonderdiler.elimdeki urunler bitince bu seti alicam Yorumlayan : Alev (19.05.2017 tarihinde gönderildi)
Hepsi çok güzel
Ben bu ürünleri set olarak almadım fakat ayrı ayrı aldığım setlerden çıktı %4 aha hariç hepsi bende var. Su an onları rutin halinde kullanıyorum. Alnımdaki pütürler silindi ve yüzümdeki hafif güneş lekeleri yok oldu. Burada merak ettiğim su: aslında set olarak hangi sırayla kullanılacağı hakkında detaylı bilgi verilse daha iyi olurdu. Aha'lı ürünü tonikten önce mi sonra mı kullanmak gerekiyor? Yorumlayan : Fatma Betül (22.04.2017 tarihinde gönderildi)
Denemek istiyorum
Cyrene markası hiç kullanmadım daha önce sabırsızlıkla denemek istiyorum merak ediyorum ürünleri Yorumlayan : IŞIL (6.04.2017 tarihinde gönderildi)
guzel bı set
alınmaya deger bır set urunlerını hepsı bırbırınden guzel .) Yorumlayan : sevil (2.03.2017 tarihinde gönderildi)
Lekeye ve sivilceye son
Çok araştırıp aldığım bi ürün çünkü renk eşitsizliği ve lekelerim mevcuttu bu ürün hepsini vaad ettigi için aldım kullanmaya başladım tabiki %4 luk aha ile basladim şimdiden yuzumde etkisi görülmeye başladı bile inşallah bitirdiğim zaman butün şikayetkerimden kurtulmus olucam 1 haftada bile etki böyle olduğu için umutluyum Yorumlayan : Hatice (23.02.2017 tarihinde gönderildi)
İyi seçim
Mükemmel bir sete benziyor en kısa zamanda edileceğim... Yorumlayan : Keziban (21.02.2017 tarihinde gönderildi)
Çok istiyorum
Bu seti almayı çok istiyorum bira daha fiyatı düşerse kesin alırıö Yorumlayan : Arzu (19.02.2017 tarihinde gönderildi)
harika set
leke tedavisine başlayacaklar için eksiksiz etkili bir set.
3. haftadan sonra lekeleri silme konusundaki etkilerini görmeye başladım.
ilk kullanımdan itibaren cildin canlandığını aydınlandığını görebilirsiniz.
herkese tavsiyenmdir.
Yorumlayan : NEŞE (30.12.2016 tarihinde gönderildi)

Gösterilen 21 - 29 / Toplam : 29

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

q: