PeelBox

Leke ve leke tedavisi boyunca güneş lekelerinin silinmesi için uygun ürünlerden oluşan cilt bakım seti

Stok Durumu : Stokta var

413,00 ₺
Detaylar

Leke ve leke tedavisi boyunca güneş lekelerinin silinmesi için uygun ürünlerden oluşan cilt bakım seti

PeelBox Set içerisinde 5 adet tam boy ürün mevcuttur:

Glycolic Cleansing Micro Milk: Sabah - akşam cilt temizliğinde kullanılmalıdır.

Instant Calm Facial Toner: Alkol içermeyen, niacinamide ve doğal bitki ekstreleri ile formüle edilen, cildi sakinleştirici etkileri bulunan bir toniktir. Sabah-akşam temzizleme adımı sonrası kullanılmalıdır.

Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5:

%5 Niacinamide, dut yaprağı ekstresi ve soya proteinleri ile formüle edilmiştir. Melanin sentezini baskılayarak leke oluşumunu ve silinen lekelerin tekrar geri gelmesini engellemeye yardımcı olur. Sabahları tonik adımından sonra, akşamları ise Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant adımından sonra kullanılmalıdır. Gündüzleri temizleme - tonik ve serum adımlarından sonra geniş spektrumlu ve en az SPF 30 olan Youth Defense Moisturizer with spf30 Gündüz Kremi ihmal edilmemeli ve 2 saatte bir yenilenmelidir!

Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant:

günlük kullanım içindir, cildin AHA lara ve eksfolyasyon işlemine alıştırılmasına yardımcı olur. Sadece akşamları temizleme ve tonik adımlarından sonra kullanılmalıdır. Durulanmamalıdır. Ardından Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5 ve iyi bir gece nemlendiricisi ile cilt bakım rutini tamamlanmalıdır. Gece nemlendiricisi olarak  Absolute Overnight Age Resetting Night Cream uygun bir nemlendiricidir.

Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask:

Çok güçlü ve profesyonel bir eksfolyandır. Leke silme işlemini gerçekleştirir. Cilt AHA lara ve eksfolyasyon işlemine alıştıktan sonra kullanılmaya başlanmalıdır. İlk kullanımlarda haftada 1 ve ciltte bekletme süresi 2-3 dk olmalıdır. Burun kenarları, dudaklar, dudaklara çok yakın bölgeler, gözlere çok yakın bölgelere uygulanmamalıdır!

Cyrene Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask Kullanım kılavuzu: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask kullanımına geçmeden önce cilt günlük olarak kullanılan Daily Skin Smoothing & Renewing Treatment 4% AHA Exfoliant ile AHA lara alıştırılmalıdır.  AHA lar cilde uygulandığında karıncalanma, kaşınma, hafif kızarıklık, batma gibi durumların gözlenmesi normaldir. Bunlar AHA ların genel özellikleridir. Ürün uygulandıktan kısa bir süre sonra bunlar hissedilmeyecektir.  Cildiniz çok hassas ve alerjik ise öncesinden mutlaka kolun iç kısmına veya boyun bölgesinin kulağa yakın küçük bir kısmına Patch test uygulayınız.

Patch test uygulaması: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask bu iki bölgeden birisine uygulanıp, 5 dk sonra durulanmalıdır. Eğer 24 saat sonrasında bu bölgede negatif reaksiyon gözlenmediyse Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask tüm yüz, boyun ve dekolte bölgelerine uygulanabilir. Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask sadece gece kullanılmalıdır. İlk kullanımlarda haftasonuna denk gelecek şekilde uygulanırsa maske sonrasında ciltte meydana gelebilecek kızarıklıklar haftasonuna denk gelecektir.  Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask (cilt AHA lara alıştırıldıktan sonra) ilk kullanımlarında uygulama şekli haftada 1 defa ve ciltte bekletme süresi 5 dk olmalıdır. Cilt ürüne alıştıkça ciltte bekletme süresi 10-15 dk olarak arttırılabilir. Uygulama sıklığı da haftada 2 ye çıkartılabilir.  Ilık su ile durulanıp ardından cildin yatışması için Instant Calm Facial Toner ve melanin üretiminin baskılanması için Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5 uygulanmalıdır. Cilt çok iyi nemlendirilmelidir. Antioksidan özellikli iyi bir nemlendirici seçilmelidir.  Absolute Overnight Age Resetting Night Cream kullanılması tavsiye edilir. Gündüzleri geniş spektrumlu ve en az SPF30 olan güneş koruyucu uygulanmalı ve 2 saatte bir yenilenmelidir. Etkili güneş koruması için uygulanan güneş koruyucunun miktarı da önemlidir. Youth Defense Moisturizer with spf30 Gündüz Kremi kullanılması tavsiye edilir.

Uyarı: Dark Spot Eraser 15% AHA Facial Mask ile aynı zamanda başka maskeler, tanecikli peelingler veya sonic tarzı elektirkli veya mekanik fırçalar, C vitamini veya Retinol içerikli ürünler  kullanmamalıdır! Gözler ve mukoza ile temasından kaçınılmalıdır. Teması durumunda bol su ile durulanmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir.

Müşteri Yorumları (22)
harika
bu seti kullandım ve bir erkek olarak çok memnun kaldım, yüzümde sivilce izine dair birşey kalmadı, aynı zamanda yüzüme aydınlık verdi. Doktorumun önerisi ile almıştım. bu seti kullanınca dikkat etmeniz gereken tek şey güneş kremini ihmal etmemeniz!!! Yorumlayan : Yunus Emre (17.11.2017 tarihinde gönderildi)
mükemmel bir set
leke sorunu olanlar icin birebir Yorumlayan : Merve (29.10.2017 tarihinde gönderildi)
aha
KIZLAR aha peeling kullanıyorum serum ilk defa aha yüzde 8 kullanıcam ilk kullanım için sizce cok mu yüksek 8? Yorumlayan : beyza (23.10.2017 tarihinde gönderildi)
MERAK
ne kadar sürede izler gider tamamen izleri kaybolan var mı düzenli kullanımda Yorumlayan : nermin (18.09.2017 tarihinde gönderildi)
dermaroller
arkadaşlar merhaba. dermaroller ile kullanıldığında nasıl bir etkiye sahip olur sizce bu ürünler? yardımcı olabilecek olan biri var mı Yorumlayan : HATİCE SEVGİ (26.08.2017 tarihinde gönderildi)
Merak
İnanılmaz güzel duruyor efsane bir fırsat Yorumlayan : Gizem (19.08.2017 tarihinde gönderildi)
hepsi birarada
beyaz tenliyim ve çok nadir güneş lekelerim ve sivilce izlerim var denemeye değer diye düşünüyorum ve sanırım alacağım :) Yorumlayan : emine (16.08.2017 tarihinde gönderildi)
lekee
lekeler insan sinir ediyor ama bu set işe yarıyacak çünkü asitler candır.
Yorumlayan : Pınar (11.08.2017 tarihinde gönderildi)
merak ediyoruuum
roaccutane tedavisi gördüm fakat hem lekelerim hemde siyah noktalarım tekrar oluştu. gözeneklerimin sıkılaşması ve lekelerimin geçmesi için en merak duyduğum set. yakın zamanda alınacaklar listesinde. Yorumlayan : Maide (1.08.2017 tarihinde gönderildi)
Favorilerimden
Işte favori ürünlerimin bir arada toplandığı set.. Yorumlayan : BURCU (29.07.2017 tarihinde gönderildi)
Takipteyim
Ilk firsatta sizi istiyoruuummm Yorumlayan : Ebru (30.06.2017 tarihinde gönderildi)
merak
Çillerim ve siyah noktalarım için ne kullandıysam nasıl bakım yaptırdıysam fayda etmedi bu seti denesem mi düşünüyorum ama sonuç tekrar hüsran olursa diye şimdilik cesaret edemiyorum. markanın peeling ve argan sütünü kullandıktan sonra bir miktar umut vaadetti desem yeridir. Yorumlayan : Ezgi (1.06.2017 tarihinde gönderildi)
Harika
Almak istediğim bi set çok ümit vadediyor gözümde. Bu setle birlikte yüzümdeki lekelerin cilt tonumla eşitleneceğini düşünüyorum Yorumlayan : yıldız (29.05.2017 tarihinde gönderildi)
güneş lekelerinden kurtulmak
Beyaz ciltli birisi olarak güneş lekelerinden oldukça şikayetçiyim bu ürünü bu nedenle almak istiyorum Yorumlayan : Ayşegül (28.05.2017 tarihinde gönderildi)
bu set tam benlik
dark spot haric digerlerini aldim.dark spotuda hediyr olarak gonderdiler.elimdeki urunler bitince bu seti alicam Yorumlayan : Alev (19.05.2017 tarihinde gönderildi)
Hepsi çok güzel
Ben bu ürünleri set olarak almadım fakat ayrı ayrı aldığım setlerden çıktı %4 aha hariç hepsi bende var. Su an onları rutin halinde kullanıyorum. Alnımdaki pütürler silindi ve yüzümdeki hafif güneş lekeleri yok oldu. Burada merak ettiğim su: aslında set olarak hangi sırayla kullanılacağı hakkında detaylı bilgi verilse daha iyi olurdu. Aha'lı ürünü tonikten önce mi sonra mı kullanmak gerekiyor? Yorumlayan : Fatma Betül (22.04.2017 tarihinde gönderildi)
Denemek istiyorum
Cyrene markası hiç kullanmadım daha önce sabırsızlıkla denemek istiyorum merak ediyorum ürünleri Yorumlayan : IŞIL (6.04.2017 tarihinde gönderildi)
guzel bı set
alınmaya deger bır set urunlerını hepsı bırbırınden guzel .) Yorumlayan : sevil (2.03.2017 tarihinde gönderildi)
Lekeye ve sivilceye son
Çok araştırıp aldığım bi ürün çünkü renk eşitsizliği ve lekelerim mevcuttu bu ürün hepsini vaad ettigi için aldım kullanmaya başladım tabiki %4 luk aha ile basladim şimdiden yuzumde etkisi görülmeye başladı bile inşallah bitirdiğim zaman butün şikayetkerimden kurtulmus olucam 1 haftada bile etki böyle olduğu için umutluyum Yorumlayan : Hatice (23.02.2017 tarihinde gönderildi)
İyi seçim
Mükemmel bir sete benziyor en kısa zamanda edileceğim... Yorumlayan : Keziban (21.02.2017 tarihinde gönderildi)

Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 22

sayfa başı
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
Kendi Yorumunuzu Yazın

Sadece kayıtlı müşterilerimiz yorum yapabilir. Lütfen, giriş yapın veya üye olun

q: