Anti Aging

Ürünler 1 - 10 / Toplam 23

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Weekly Resurfacing & Renewing Treatment 10% AHA Exfoliant

  11 Yorum
  Cyrene Professional Weekly Resurfacing & Renewing Treatment 10% AHA Exfoliant cilt yüzeyini eksfolye ederek ölü hücrelerden arındırır, sağlıklı kollajen üretimini tetikleyerek cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yaşlanma belirtileri, güneş hasarları, elastikiyet kaybı, cilt tonu düzensizlikleri, kuru, kaba ve pul pul görünüm endişeleri olan ciltler için idealdir. pH aralığı 3.5-3.9. Daha Fazla Bilgi
 • Retical Retinol 0.05% Serum

  15 Yorum
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin azaltılmasına yardımcı olur
  • Mat, solgun ve kaba görünümden kurtulmaya yardımcı olur
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olarak pürüzsüz ve daha elastik bir cilt kazandırır
  Cyrene Retical Retinol 0.05 Serum özel konsantrasyonda Retinol içeriği ve cilde hasar vermeyen nazik formülü ile güneş hasarları ve yaşlanma belirtileri başlayan ciltlerdeki mat, solgun ve kaba görünümden kurtulmaya yardımcı olur. Retinol cildin kollajen ve dermal elastin dokularının üretimini arttırarak dermal-epidermal tabakalardaki bağ dokularını güçlendirir. Bu sayede cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile ton farklılıkları olmayan, pürüzsüz, sağlıklı ve daha genç bir cilde kavuşmaya yardımcı olur. Daha Fazla Bilgi
 • AHA/BHA Exfoliating Gentle Cleansing Gel

  134 Yorum

  Sülfat içermez konsantre yapılı, kremsi ve nazik bir formüldür. Cildi fazla sebum, kirlilik ve makyajdan hızlıca arındırır. Glycolic acid (AHA), Salicylic acid (BHA) ve cildi sakinleştiren bitki ekstreleri ile formüle edilmiştir. Genişlemiş gözeneklerin görünümünü onarmaya yardımcı olur. Cildi kurutmadan ve tahriş etmeden derinlemesine temizleyerek yumuşak ve pürüzsüz bir cilt bırakır.

  Yağlı, hassas, karma ve normal cilt tipleri için uygundur.

  Etil Alkol, Esans, Sülfat (SLES/ SLS), Sabun, Boya ve Paraben içermez

  pH aralığı 4.5-5.5

  180ml

   

  Daha Fazla Bilgi

  Normal Fiyat : 125,00 ₺

  Özel Fiyat 82,00 ₺

 • 15% Vitamin C Serum Booster

  8 Yorum

  %15 oranında saf ve stabil C vitamini (l-ascorbic acid) içermektedir. Düzenli kullanım ile yaşlanma belirtilerinin azaltılmasını sağlayarak daha pürüzsüz, daha aydınlık ve daha genç görünümlü bir cilde kavuşmaya yardımcı olur. Kırışıklık ve ince çizgilerin hızlı bir şekilde onarılmasına yardımcı olurken dengesiz cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur. Daha aydınlık bir cilt elde etmeyi sağlar. Tek başına veya nemlendiricinize ilave ederek kullanınız. pH: 3.0

  • Saf ve stabil C vitamini içerir
  • Kırışıklık ve ince çizgilerin onarılmasına yardımcı olur
  • Daha aydınlık bir cilt sağlar
  • Dengesiz cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur

  30ml

  C Vitaminin en stabil halidir. Özel formülasyon teknikleri ve deneyimli formülatörler tarafından C vitamini en stabil hale getirilmiştir. Formülde yer alan diğer içerikler ile  etkileşimi de incelenerek binlerce deney sonrası oluşturulmuştur. Çok özel airless ve hava almayan ambalajı ile C vitamini güneş ışınlarından korunarak, her pompası en taze şekliyle cilde ulaşması amaçlanmıştır.

  Hangi Ciltler Kullanabilir: Tüm cilt tipleri

  Hangi Endişeler için kullanılabilir: Mat ve solgun görünüm, ince çizgi, kırışıklık, güneş hasarları, leke, sivilce izleri

  pH: 3.0

  Etkileri: C Vitamini güçlü antioksidan etkisi sayesinde serbest radikalleri nötralize eden ve onlarla savaşan en etkili içeriktir. Hızlı bir şekilde ciltte aydınlanma sağlayarak daha sağlıklı görünüm elde edilmeye yardımcı olur.

  Raf Ömrü 3 Aydır

  Daha Fazla Bilgi
 • Dark Spot Corrector Serum Niacinamide %5

  72 Yorum

  Eşsiz bir formülasyon 5% Niacinamide + Mulberry + Soja Soyucu ürün değildir. Esans, etil alkol, petrol türevleri, boyar madde ve paraben içermez.

  Raf Ömrü Açıldıktan Sonra 6 Aydır

   

  Daha Fazla Bilgi
 • Equo-Librium Skin Rescue Cleansing Treatment

  15 Yorum
  free of Alcohol, Paraben, Sulfate, Colorant, Perfume 200 ml e 6.76 fl oz Cyrene Equo-Librium Skin Rescue Cleansing Treatment bir taraftan cildi gün boyunca biriken kirlilik ve makyaj kalıntılarından arındırırken diğer taraftan özel Probiyotik teknolojisi sayesinde cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildin negatif dış şartlara karşı kendini savunmasına yardımcı olur. Durulama gerektirmeyecek kadar nazik olan bu formül daha pürüzsüz ve neme doymuş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Uygulama Şekli: Sabah-akşam kullanılabilir. Bir pamuğa yeterli miktarda alarak, ovalamadan, ufak ve nazik dokunuşlarla cilt temizlenmelidir. Durulama gerektirmeyecek kadar naziktir. Ardından tonik, eksfolyan, serum ve nemlendirici ile cilt bakım rutinini tamamlanmalıdır. Uyarılar: Sadece dıştan kullanım içindir. Gözler ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Ingredients: Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Yeast Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Allantoin Daha Fazla Bilgi
 • AHA/BHA Daily Exfoliating Cotton Pads

  79 Yorum

   Glycolic & Salicylic Esans, Etil Alkol, Paraben ve Boya içermez pH aralığı: 3.2-3.8. Hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur.  

  Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 6 aydır

  30 adet tek kullanımlık pamuk ped içermektedir

  Daha Fazla Bilgi

  Normal Fiyat : 135,00 ₺

  Özel Fiyat 95,00 ₺

 • 100% Mineral Ultra Light Sunscreen Fluid SPF 30 Face

  8 Yorum

  ÖNEMLİ : MİNERAL DEĞİL %100 MİNERAL

  maalesef çok karıştırılan bir durumdur açıklama getirilmek istenmiştir ; mineral değil %100 Mineral Güneş Koruyucudur

  Özellikle çok hassas ve hassas ciltler için geliştirilmiştir. Kimyasal güneş filtreleri içermemektedir. Ultrafine Rutile TiO2 ile formule edilmiştir!

  %100 mineral güneş filtresi içermektedir. Hızlı emilen, yağlı his bırakmayan ve mat bitiş sağlayan yapısı sayesinde rahat ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Hassas ciltler ve hamileler için uygundur. Makyaj bazı altı olarak kullanılabilir.

  Antioksidan ve bitki özleri irritasyonlara karşı korur

  Hangi Ciltler için uygundur? ✔ Normal ✔ Yağlı ✔ Kuru ✔ Karma ✔ Hassas ✔ Lekelenmeye müsait ciltler

  Daha Fazla Bilgi
 • Equo-Librium Skin Rescue Moisturiser with Probiotic Technology

  49 Yorum

  Özel Probiyotik teknolojisi ile formüle edilen Cyrene Skin Rescue Moisturiser cilt bariyerini güçlendirerek cildin negatif dış şartlara karşı kendini savunmasına yardımcı olur. Cildin onarım ve yenilenme süreci boyunca cilde destek sağlar. Sağlıklı, neme doygun, ipeksi ve serbest radikal hasarlarına karşı korunan bir cilt sağlar. Esans, petrol türevleri, boyar madde ve paraben içermez.

  Uygulama Şekli: Gece ve gündüz cilt bakım rutinine dahil edilebilir. Gündüzleri ardından en az SPF30 olan geniş spektrumlu güneş koruyucu ile cilt zararlı güneş ışınlarından korunmalıdır.

  Uyarılar: Sadece dıştan kullanım içindir. Gözler ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz.

  Ingredients/İçindekiler: Aqua, Glycerin*, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Sodium Polyacrylate, Polysrorbate 20, Niacinamide, Hydrolyzed Yeast Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Panthenol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract

  *Bitkisel Gliserin

  *50ml

  Daha Fazla Bilgi
 • Retical 0.1% Retinol Serum

  5 Yorum
  • Foto-yaşlanma sonucu meydana gelen hasarların azaltılmasına yardımcı olur
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin ve lekelerin azaltılmasına yardımcı olur
  • İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur
  • Ciltte sıkılık ve elastikiyet kaybı endişelerin onarılmasına yardımcı olur

  Cyrene Retical Retinol 0.1 Serum özel konsantrasyonda Retinol içeriği ile yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar ve cilt lekeleri ile savaşacak; nazik, cilde hasar vermeyen, cilt iritasyonlarına neden olmayan mükemmel formüle sahiptir. Retinol cildin kollajen ve dermal elastin dokularının üretimini arttırarak dermal-epidermal tabakalardaki bağ dokularını güçlendirir. Bu sayede cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün hızlıca ve göz ile görünür şekilde azaltılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım ile ton farklılıkları olmayan, pürüzsüz, sağlıklı ve daha genç bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi

Ürünler 1 - 10 / Toplam 23

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3

q: