Anti Aging

Ürünler 1 - 10 / Toplam 22

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Weekly Resurfacing & Renewing Treatment 10% AHA Exfoliant

  11 Yorum
  Cyrene Professional Weekly Resurfacing & Renewing Treatment 10% AHA Exfoliant cilt yüzeyini eksfolye ederek ölü hücrelerden arındırır, sağlıklı kollajen üretimini tetikleyerek cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yaşlanma belirtileri, güneş hasarları, elastikiyet kaybı, cilt tonu düzensizlikleri, kuru, kaba ve pul pul görünüm endişeleri olan ciltler için idealdir. pH aralığı 3.5-3.9. Daha Fazla Bilgi
 • Dermofoliant Daily Gentle Purifying Peeling Powder 20g

  94 Yorum

  Düzenli kullanım ile içerisindeki salisilik asit, niacinamide ve pirinç enzimleri sayesinde cilt yüzeyindeki ölü hücreler eksfolye olur. Cildi kirliliklerden, makyaj kalıntıları ve güneş filtrelerinden arındırarak derin temizlik sağlar. Koruyucu, esans ve boyar madde içermez.

  GÖNDERİMLER 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR!

   

  Daha Fazla Bilgi
 • Retical Retinol 0.05% Serum

  15 Yorum
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin azaltılmasına yardımcı olur
  • Mat, solgun ve kaba görünümden kurtulmaya yardımcı olur
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olarak pürüzsüz ve daha elastik bir cilt kazandırır
  Cyrene Retical Retinol 0.05 Serum özel konsantrasyonda Retinol içeriği ve cilde hasar vermeyen nazik formülü ile güneş hasarları ve yaşlanma belirtileri başlayan ciltlerdeki mat, solgun ve kaba görünümden kurtulmaya yardımcı olur. Retinol cildin kollajen ve dermal elastin dokularının üretimini arttırarak dermal-epidermal tabakalardaki bağ dokularını güçlendirir. Bu sayede cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile ton farklılıkları olmayan, pürüzsüz, sağlıklı ve daha genç bir cilde kavuşmaya yardımcı olur. Daha Fazla Bilgi
 • Retical 0.1% Retinol Serum

  5 Yorum
  • Foto-yaşlanma sonucu meydana gelen hasarların azaltılmasına yardımcı olur
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin ve lekelerin azaltılmasına yardımcı olur
  • İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur
  • Ciltte sıkılık ve elastikiyet kaybı endişelerin onarılmasına yardımcı olur

  Cyrene Retical Retinol 0.1 Serum özel konsantrasyonda Retinol içeriği ile yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar ve cilt lekeleri ile savaşacak; nazik, cilde hasar vermeyen, cilt iritasyonlarına neden olmayan mükemmel formüle sahiptir. Retinol cildin kollajen ve dermal elastin dokularının üretimini arttırarak dermal-epidermal tabakalardaki bağ dokularını güçlendirir. Bu sayede cildin sıkılaşmasını sağlayarak elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünün hızlıca ve göz ile görünür şekilde azaltılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım ile ton farklılıkları olmayan, pürüzsüz, sağlıklı ve daha genç bir cilde kavuşmaya yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi
 • Retical Smart CompleX4 Serum

  17 Yorum
  • İnce çizgi ve derin kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur
  • Ciltteki renk düzensizliklerinin dengeleyerek lekelerden kurtulmaya yardımcı olur
  • Ciltte sıkılık ve elastikiyet kaybı endişelerin onarılmasına yardımcı olur
  • Mat, solgun ve kaba görünümden kurtulmaya yardımcı olur
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olarak pürüzsüz ve daha elastik bir cilt kazandırır
  Daha Fazla Bilgi
 • Glycolic Cleansing Micro Milk

  38 Yorum

  Free of Perfume, Ethanol, Paraben, Sulfate, Colorant

  200 ml

  Cyrene Glycolic Gentle Cleansing Micro Milk kremsi ve durulama gerektirmeyecek kadar nazik yapısı sayesinde cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler. Makyaj temizliği için uygundur. Düzenli kullanıldığında cildi rahatlatır, içeriğindeki glikolik asit daha genç görünümlü ve ışıldayan bir cilde kavuşmanızı sağlar.

  Esans, sülfat ve etil alkol içermediği için hassas ciltler kullanabilir. Kuruluk, pul pul dökülme, mat görünüm, dengesiz cilt tonu endişeleri olan ciltler için uygundur. Cilt bariyeri hasarlarının onarılmasına yardımcı olarak sağlıklı cilt fonksiyonlarının sürdürülmesine yardımcı olur.

  pH: 4.5 - 5.5

  GÖNDERİMLER 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR!

   

  Daha Fazla Bilgi
 • Equo-Librium Skin Rescue Cleansing Treatment

  16 Yorum

  free of Alcohol, Paraben, Sulfate, Colorant, Perfume

  200 ml e 6.76 fl oz

  YENİLENEN FORMÜLÜ İLE TEKRAR STOKLARDADIR!

  Cyrene Equo-Librium Skin Rescue Cleansing Treatment bir taraftan cildi gün boyunca biriken kirlilik ve makyaj kalıntılarından arındırırken diğer taraftan özel Probiyotik teknolojisi sayesinde cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildin negatif dış şartlara karşı kendini savunmasına yardımcı olur. Durulama gerektirmeyecek kadar nazik olan bu formül daha pürüzsüz ve neme doymuş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

  Uygulama Şekli: Sabah-akşam kullanılabilir. Bir pamuğa yeterli miktarda alarak, ovalamadan, ufak ve nazik dokunuşlarla cilt temizlenmelidir. Durulama gerektirmeyecek kadar naziktir. Ardından tonik, eksfolyan, serum ve nemlendirici ile cilt bakım rutinini tamamlanmalıdır.

  Uyarılar: Sadece dıştan kullanım içindir. Gözler ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Ingredients: Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Yeast Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Allantoin

  GÖNDERİMLER 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR!

   

  Daha Fazla Bilgi
 • Equo-Librium Skin Rescue Moisturiser with Probiotic Technology

  49 Yorum

  Özel Probiyotik teknolojisi ile formüle edilen Cyrene Skin Rescue Moisturiser cilt bariyerini güçlendirerek cildin negatif dış şartlara karşı kendini savunmasına yardımcı olur. Cildin onarım ve yenilenme süreci boyunca cilde destek sağlar. Sağlıklı, neme doygun, ipeksi ve serbest radikal hasarlarına karşı korunan bir cilt sağlar. Esans, petrol türevleri, boyar madde ve paraben içermez.

  Uygulama Şekli: Gece ve gündüz cilt bakım rutinine dahil edilebilir. Gündüzleri ardından en az SPF30 olan geniş spektrumlu güneş koruyucu ile cilt zararlı güneş ışınlarından korunmalıdır.

  Uyarılar: Sadece dıştan kullanım içindir. Gözler ve mukoza ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz.

  Ingredients/İçindekiler: Aqua, Glycerin*, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Sodium Polyacrylate, Polysrorbate 20, Niacinamide, Hydrolyzed Yeast Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Panthenol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract

  *Bitkisel Gliserin

  *50ml

  Daha Fazla Bilgi
 • Equo-Librium Facial Treatment Essence

  44 Yorum

  Cyrene Equo-Librium Facial Treatment Essence özel probiyotik teknolojisi ile geliştirilmiştir.

  İçerisindeki probiyotikler, niacinamide, hyaluron ve antioksidan özellikli bitki özleri sayesinde sayesinde cilt bariyerini güçlendirerek cildin negatif dış şartlara karşı kendini savunmasına yardımcı olur.

  Cildin onarım ve yenilenme süreci boyunca cilde destek sağlar. Düzenli günlük kullanım ile sağlıklı görünen, daha elastik, neme doymuş, ipeksi ve dengeli cilt tonuna sahip bir cilt sağlar.

  150ml.

  Esans, Etil Alkol, Boyar Madde, Paraben İçermez

  GÖNDERİMLER 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR!

   

  Daha Fazla Bilgi
 • 100% Mineral Ultra Light Sunscreen Fluid SPF 30 Face

  8 Yorum

  ÖNEMLİ : MİNERAL DEĞİL %100 MİNERAL

  maalesef çok karıştırılan bir durumdur açıklama getirilmek istenmiştir ; mineral değil %100 Mineral Güneş Koruyucudur

  Özellikle çok hassas ve hassas ciltler için geliştirilmiştir. Kimyasal güneş filtreleri içermemektedir. Ultrafine Rutile TiO2 ile formule edilmiştir!

  %100 mineral güneş filtresi içermektedir. Hızlı emilen, yağlı his bırakmayan ve mat bitiş sağlayan yapısı sayesinde rahat ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Hassas ciltler ve hamileler için uygundur. Makyaj bazı altı olarak kullanılabilir.

  Antioksidan ve bitki özleri irritasyonlara karşı korur

  Hangi Ciltler için uygundur? ✔ Normal ✔ Yağlı ✔ Kuru ✔ Karma ✔ Hassas ✔ Lekelenmeye müsait ciltler

  Daha Fazla Bilgi

Ürünler 1 - 10 / Toplam 22

sayfa başı

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
 3. 3

q: